Sobotni pogodny dzień na długo …

Loading...

Mecz Wisły

Akademia ATP na meczu Wisły Kraków! 😍

Dzieci z naszej akademii bardzo mocno przyczyniły się do organizacji meczu Fortuna 1 Ligi pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Sosnowiec. Chłopcy i dziewczyny trenujący na co dzień w Binczarowej oraz Kąclowej podawali piłkarzom piłki, a także wyprowadzali ich na boisko. ⚽️

Wisła Kraków wyszła na prowadzenie, ale niestety ostatecznie musiała uznać wyższość drużyny przyjezdnej i mimo prowadzenia do przerwy, Wisła przegrała 1:2. Emocji na meczu nie brakowało. Głośny doping towarzyszył piłkarzom od pierwszej do ostatniej minuty. ⏱

Po ostatnim gwizdku sędziego nasi podopieczni mieli możliwość spotkać się z Kubą Błaszczykowskim. Nie zabrakło rozmowy, wspólnych zdjęć oraz autografów.

Zmęczeni, ale zadowoleni wracamy do domu. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu będziemy gościć na stadionie przy ul. Reymonta, ale tym razem na meczu ekstraklasy. Kibicujemy Wiśle Kraków i trzymamy kciuki za awans. ✊✊✊