Solgro CUP

Zawodnicy ATP Kąclowa z roczników …

Turniej ATP

Mimo niesprzyjających prognoz, dopisało słońce …

Top Cup – Odkryj Piłkarską Muszynę

ATP na Turnieju w Muszynie! …

kolejarz CUP

W niedzielny słoneczny poranek (4.06) …

Pro Goal Cup 2

Sobotni pogodny dzień na długo …

Loading...


Tadex Pol CUP – rocznik 2016

W pierwszy weekend listopada dzieciaki z naszej akademii zmierzyły się na sali Liceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera w Grybowie w kolejnej edycji turnieju „Tadex-Pol CUP”.

🖤🤍❤️W sobotę zmierzyły się drużyny z rocznika 2016, bez naszej drużyny. W niedzielę natomiast rok starsi chłopcy, godnie już reprezentowali nas na tym turnieju.

🥅Zarówno kibice jak i forma zaproszonych drużyn bardzo dopisała! Nasi mali piłkarze zmierzyli się z takimi drużynami jak:

AP MasterKids, Beskidzka Akademia Piłkarska, UKS Sokoliki Stary Sącz, Akademia Piłkarska Kolejarz, Akademia Piłkarska Wisły Kraków, Akademia Sportu ELITA, Akademia Sandecja, Akademia Dunajec Nowy Sącz, oraz APMT Limanowa.

💁Prócz tego w turnieju dla roczników 2015 wzięły udział: MOSiR Grybów, Elita Brzesko, Akademia Kolejarz, Helena Nowy Sącz, Beskidzka AP, Helena Nowy Sącz, Masterkids, oraz Sokoliki Stary Sącz.

👏Dziękujemy rodzicom za emocjonujący doping, a drużynom za przyjęcie zaproszenia i wolę walki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego portowego weekendu!📸