Solgro CUP

Zawodnicy ATP Kąclowa z roczników …

Turniej ATP

Mimo niesprzyjających prognoz, dopisało słońce …

Top Cup – Odkryj Piłkarską Muszynę

ATP na Turnieju w Muszynie! …

kolejarz CUP

W niedzielny słoneczny poranek (4.06) …

Pro Goal Cup 2

Sobotni pogodny dzień na długo …

Loading...


ATP – Kąclowa

Takiego miejsca w Kąclowej zdecydowanie brakowało. Miejsca, w którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli doskonalić swoje piłkarskie umiejętności, a że w Akademii Tadex-Pol od pomysłu do realizacji krótka droga, to właśnie rozpoczęły się zapisy do szkółki piłkarskiej, która ruszy już od stycznia.

Dzieciaki będą trenowały na miejscu – w szkole Kąclowej i na boisku przy szkole oraz na boisku z trawiastą nawierzchnią przygotowanym przez sołtysa. To duże ułatwienie dla rodziców, bo nie będą musieli wozić swoich pociech na treningi do odległych miejscowości, a potem czekać na nie aż zajęcia się skończą.

Co ważne, akademia prowadzi nabór dziewczynek i chłopców z roczników od 2009 do 2018, więc miejsce dla siebie znajdą tam zarówno nastolatkowie, którzy piłkę kopią od lat, jak i maluszki, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zajęciami sportowymi.

Treningi będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, a ich poziom zaawansowania będzie na bieżąco dostosowany do możliwości każdej grupy wiekowej. Ponadto każdy uczestnik otrzyma komplet treningowy, tak by nie generować dodatkowych kosztów związanych z pójściem dziecka na zajęcia sportowe.

Zapisy trwają przez najbliższy miesiąc (do 15 grudnia). Rodzice, którzy są zainteresowani udziałem swoich dzieci w zajęciach piłkarskich, mogą uzyskać szczegółowe informacje, dzwoniąc na numer telefonu 660 107 765 lub wysyłając maila na biuro@akademia-tadex-pol.pl.

To już druga Akadami Tadex-Pol, która została uruchomiona w okolicy. Pierwsza z powodzeniem działa w Binczarowej, teraz podobna powstanie w Kąclowej. Kolejna? Już w planach!

O utworzenie akademii piłkarskiej mocno zabiegali: Jacek Migacz, wójt gminy Grybów i radny gminy Grybów oraz sołtys Kąclowej – Krzysztof Koszyk.