Sparingi z Amatorem Paszyn

Dnia 29.05 nasze wszystkie grupy …

Mecz Wisły

Akademia ATP na meczu Wisły …

Pro Goal Cup

Dnia 27.05 chłopcy z rocznika …

Kolejarz CUP

W dniu wczorajszym chłopcy z …

Loading...


Tadex Pol CUP – rocznik 2016

W pierwszy weekend listopada dzieciaki z naszej akademii zmierzyły się na sali Liceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera w Grybowie w kolejnej edycji turnieju „Tadex-Pol CUP”.

🖤🤍❤️W sobotę zmierzyły się drużyny z rocznika 2016, bez naszej drużyny. W niedzielę natomiast rok starsi chłopcy, godnie już reprezentowali nas na tym turnieju.

🥅Zarówno kibice jak i forma zaproszonych drużyn bardzo dopisała! Nasi mali piłkarze zmierzyli się z takimi drużynami jak:

AP MasterKids, Beskidzka Akademia Piłkarska, UKS Sokoliki Stary Sącz, Akademia Piłkarska Kolejarz, Akademia Piłkarska Wisły Kraków, Akademia Sportu ELITA, Akademia Sandecja, Akademia Dunajec Nowy Sącz, oraz APMT Limanowa.

💁Prócz tego w turnieju dla roczników 2015 wzięły udział: MOSiR Grybów, Elita Brzesko, Akademia Kolejarz, Helena Nowy Sącz, Beskidzka AP, Helena Nowy Sącz, Masterkids, oraz Sokoliki Stary Sącz.

👏Dziękujemy rodzicom za emocjonujący doping, a drużynom za przyjęcie zaproszenia i wolę walki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego portowego weekendu!📸